ARTEFILETIKA V MATERSKEJ ŠKOLE - preložené, termín upresníme

02 Oct 2020

Artefiletika je špecifickou oblasťou výtvarnej práce s deťmi, pri ktorej využívame najmä tvorivosť a zážitok. Stojí na pomedzí arteterapie a výtvarnej výchovy. Prostredníctvom atefiletiky je možné rozvíjať a stimulovať emocionálne, sociálne a komunikačné kompetencie detí.Kurz predstaví také artefiletické techniky, ktoré sa orientujú na komunikáciu, kooperáciu, empatiu a riešenie problémov u detí vo veku 3 – 7 rokov.

Teoretická časť:

Zážitková časť:

KEDY: 02.10.2020 (piatok) 08:00–15:30 hod
KDE: Žilina
ÚČASTNÍCKY POPLATOK: 49 €
LEKTOR: Mgr. Bronislava Plešková, psychologička

Cieľová skupina:

Kurz je určený najmä učiteľkám a učiteľom MŠ ako aj študentom a študentkám príslušných odborov. Na kurz však môžu prísť aj všetci tí, ktorí sa chcú o artefiletike dozvedieť viac a využiť nové skúsenosti alebo poznatky ako inšpiráciu napríklad v kontakte s vlastnými deťmi. Nepožadujú sa výtvarné schopnosti ani skúsenosti s výtvarnou tvorbou.

Počet účastníkov – maximálne 16. O poradí prihlásených rozhodne včasné uhradenie platby. V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na: InstitutVAP@gmail.com alebo telefonicky: 0949 670 650. Všetci účastníci workshopu dostanú na záver osvedčenie o jeho absolvovaní. Tešíme sa na Vašu účasť.

Prihlásiť sa